PNEUSERVIS CENÍK / VAN - dodávkové

Ceny služeb se vztahují na standartní práce při přezouvání VAN automobilů, cena se může měnit při nutnosti použití nestandartních úkonů např. demontáž přetažených kolových šroubů, znečištěných disků, nebo pneumatik aj. Informace u technika pneuservisu.

Řadit podle 
Výrobce 

Tato služba zahrnuje přezutí a vyvážení dodávky bez tupláků, neboli bez dvojmontáže zazdních kol. V této ceně nejsou zahrnuty nové kovové ventily z důvodu různosti použití a nosnosti vozu.
běžná cena 1 200,00 Kč
naše cena 800,00 KčTato služba zahrnuje přezutí celé dodávky včetně tupláků, tzn. dvojmontáže zadní nápravy, celkem tedy 6 kol. Tato cena nezahrnuje nové kovové ventily, vzhledem k různému použítí a nosnosti vozidla.
běžná cena 1 800,00 Kč
naše cena 1 200,00 KčRovnání ocelových a alu disků pomocí hydraulické rovnačky disků Doruk je určeno pro rovnání geometricky křivých disku, které při jizdě snižují komfort jízdy vozidla přenášením nerovnosti disku ( kmitání ) do nápravy a řízení vozu.  Rovnání disků spolu s optimalizací disku a pneumatiky sníží hmotnost závaží použitého při vyvažování kola, snižují opotřebení funkčních prvků nápravy  a při použití
běžná cena 400,00 Kč
naše cena 300,00 Kč

Rovnání plechových disků


Rovnání disků ALU
rovnání disku
Rovnání disků ALU Rovnání ocelových a alu disků pomocí hydraulické rovnačky disků Doruk je určeno pro rovnání geometricky křivých disku, které při jizdě snižují komfort jízdy vozidla přenášením nerovnosti disku ( kmitání ) do nápravy a řízení vozu.  Rovnání disků spolu s optimalizací disku a pneumatiky sníží hmotnost závaží použitého při vyvažování kola, sníží opotřebení funkčních prvků nápravy  a
naše cena 600,00 Kč

Rovnání disků ALU