PNEUSERVIS CENÍK

CENÍK PŘEZUTÍ A OPRAV PNEU
PRŮMĚR KOLA PLECHOVÉ ALU DISK
3´´ AŽ 10´´ 100 Kč 100 Kč
11´´ AŽ 12´´ 120 Kč 120 Kč
CELÉ AUTO 13´´ 480 Kč 480Kč
CELÉ AUTO 14´´ 480 Kč 480Kč
CELÉ AUTO 15´´ 500 Kč 500Kč
CELÉ AUTO 16´´ 600 Kč 600 Kč
CELÉ AUTO 17´´ 600 Kč 600 Kč
CELÉ AUTO 18´´ až 23´´ 800 Kč 800 Kč
CELÉ AUTO RUNFLAT 999 Kč 999 Kč

 

ROVNÁNÍ DISKŮ - PNEUSERVIS - AUTOSERVIS

Blatnice pod Svatým Antonínkem 131

Ladislav Kůdela mob. +420 736 764 260

Otvírací doba:

Pondělí až pátek 8:00 až 17:00 hodin po objednání na telefonu

Otvírací doba je v pondělí až pátek pouze po telefonické dohodě. Disky můžete přivést, nebo vyzvednout nejlépe v pondělí, nebo v pátek.

 

Vzorkový pneuservis a autoservis Vám nabízí:

  • Kvalitní levné přezutí pneu na nejnovějších strojích Ferdus
  • Rovnání ALU i plechových disků na nových rovnačkách disků
  • Prodej nových pneumatik MOTO-AUTO-AGRO za nízké ceny (pouze při přezutí v našich pneuservisech)
  • Opravy defektů, průpichů a průrazů AUTO-NÁKLADNÍ-AGRO pneumatik kvalitním českým materiálem na opravy pneumatik FERDUS
  • Kodování, kopírování TPMS ventilů
  • Prodej kvalitních autobaterií STABAT a AKUMA a další.

 

Proč kvalitní přezutí za nízké ceny?

Hlavní činností týmu Propneuservis v Brně a Blatnici je zásobování, montáže a servis pneuservisního vybavení vyvažovaček, zouvaček a zvedáků českého výrobce FERDUS. Naše pneuservisy jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi na přezouvání a opravy pneumatik, které zde předvádíme. Proto Vám můžeme nabídnout levné přezutí pneu a ostatní práce za nízké, resp. dotované ceny, viz. ceník přezutí a oprav.

Používáme kvalitní české a německé materiály.

Pneumatika a její součásti jsou jediným pojítkem mezi Vašim autem a vozovkou pod vámi. Toto nepodceňujeme a používáme pouze kvalitní opravné materiály pneumatik českého výrobce Ferdus a kvalitní německé gumové ventily Alligator.

Vyvažovací závaží na disky kol.

Nedílnou součástí kvalitního přezutí pneumatik je také vyvážení kol. Používáme povrchově upravené naklepávací závaží s testem v solném roztoku s výdrží nejméně 300 hodin.

Rovnání ALU a pneuchových disků.

Vlivem nerovné vozovky, nebo nečekané dopravní situace (průdký manévr na krajnici atd.) můžou Vaše disky ztratit svou geometrickou rovnost a Vám tak znepříjemnit zážitek z jízdy, např. kmitáním volantu, vibracemi celého vozu, které následně nadměrně opotřebí tlumiče a celý podvozek auta včetně pneumatik. Proto nabízíme rovnání disků na nových kvalitních rovnačkách disků, kde nedochází jako u jiných starších rovnaček, soustruhů k soustružení, ubrání materiálu disku a tím jeho zeslabení.

Rovnání disků Vám v případě zjištění křivého disku nabídne náš technik.

 

Poděkování.

Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce fa. Ferdus, s.r.o.  díky které nabízíme profesionální služby v našem oboru pneuservisu a rovnání disků.

Poděkování patří i Vám všem, našim stálým zákazníkům a partnerům, se kterými je pro nás radost spolupracovat.

Děkujeme  tým Propneuservis.cz

Řadit podle 
Výrobce 

Účtujeme závaží potřebné  vyvážení kola. Minimální jednotka k prodeji je 5 g .  Například použije li mechanik k vyvážení kola 45 g ZN závaží, Vaše cena bude 22,5 Kč bez dph. za závaží.
naše cena 0,61 Kč

ZN závaží osobní 1 g


Tato služba zahrnuje zvednutí automobilu, demontáž a montáž čtyř disků kol velikosti 13´´ na osu, vyzutí a nazutí pneumatiky včetně vyvážení a nového gumového ventilu TR 413, 414, 418.  V ceně není zahrnuto čištění extrémě znečištěného kola a rovnání poškozených disků. aj. např. pro vozy : - Škoda Favorit - Škoda Felicia - Opel Corsa Máte li své pneumatiky, koupené například přes internet, není to
naše cena 480,00 Kč

Přezutí celé auto 13 ´´


Tato služba zahrnuje zvednutí automobilu, demontáž a montáž čtyř disků kol velikosti 14´´ na osu, vyzutí a nazutí pneumatiky včetně vyvážení a nového gumového ventilu TR 413, 414, 418.  V ceně není zahrnuto čištění extrémě znečištěného kola a rovnání poškozených disků. aj.   např. pro vozy:   - Škoda Fabia - Peugeot Partner
naše cena 480,00 Kč

Přezutí celého auta 14´´


Tato služba zahrnuje zvednutí automobilu, demontáž a montáž čtyř disků kol velikosti 15´´ na osu, vyzutí a nazutí pneumatiky včetně vyvážení a nového gumového ventilu TR 413, 414, 418.  V ceně není zahrnuto čištění extrémě znečištěného kola a rovnání poškozených disků. aj.   např. pro vozy:   - Škoda Octavia I. - VW Passat B
naše cena 500,00 Kč

Přezutí celého auta 15´´


Tato služba zahrnuje zvednutí automobilu, demontáž a montáž čtyř disků kol velikosti 16´´ na osu, vyzutí a nazutí pneumatiky včetně vyvážení a nového gumového ventilu TR 413, 414, 418.  V ceně není zahrnuto čištění extrémě znečištěného kola a rovnání poškozených disků. aj.
běžná cena 700,00 Kč
naše cena 600,00 Kč

Přezutí celého auta 16´´


Tato služba zahrnuje zvednutí automobilu, demontáž a montáž čtyř disků kol velikosti 17´´ na osu, vyzutí a nazutí pneumatiky včetně vyvážení a nového gumového ventilu TR 413, 414, 418.  V ceně není zahrnuto čištění extrémě znečištěného kola a rovnání poškozených disků. aj.
naše cena 600,00 Kč

Přezutí celého auta 17´´


Tato oprava se provádí u malého průpichu pneumatiky v oblasti běhounu, ramene i boku pláště. Opravné US vložky FERDUS jde překrývat při opravě malých průpichů vedle sebe.
naše cena 60,50 Kč

Oprava průpichu v boku pneu.


Tato služba zahrnuje zvednutí automobilu, demontáž a montáž čtyř disků kol velikosti 18´´ až 23´´na osu, vyzutí a nazutí pneumatiky včetně vyvážení a nového gumového ventilu TR 413, 414, 418.  V ceně není zahrnuto čištění extrémě znečištěného kola a rovnání poškozených disků. aj. Tato cena se nevztahuje na RUNFLAT pneu a nákladní vozy.
naše cena 800,00 Kč

Přezutí celého auta ALU 18´´ až 23´´ auto


Tato služba zahrnuje zvednutí automobilu, demontáž a montáž čtyř disků kol velikosti 18´´ až 23´´na osu, vyzutí a nazutí pneumatiky včetně vyvážení a nového gumového ventilu TR 413, 414, 418.  V ceně není zahrnuto čištění extrémě znečištěného kola a rovnání poškozených disků. aj.
naše cena 999,00 Kč

Přezutí celého auta ALU 18´´ až 23´´ RUNFLAT


Tato služba zahrnuje přezutí a vyvážení dodávky bez tupláků, neboli bez dvojmontáže zazdních kol. V této ceně nejsou zahrnuty nové kovové ventily z důvodu různosti použití a nosnosti vozu.
běžná cena 1 200,00 Kč
naše cena 800,00 KčTato služba zahrnuje přezutí celé dodávky včetně tupláků, tzn. dvojmontáže zadní nápravy, celkem tedy 6 kol. Tato cena nezahrnuje nové kovové ventily, vzhledem k různému použítí a nosnosti vozidla.
běžná cena 1 800,00 Kč
naše cena 1 200,00 KčTato služba zahrnuje demontáž a montáž pneu bez vyvážení a demontáže a montáže na osu vozu. Vyvážení lze provést kanadským vyvažovacím práškem viz. cena vyvážení vyvažovacím práškem.
naše cena 200,00 KčTato služba zahrnuje demontáž a montáž pneu bez vyvážení a demontáže a nontáže na osu vozu. Vyvážení lze provést kanadským vyvažovacím práškem  Ferdus viz. cena vyvážení vyvažovacím práškem
naše cena 250,00 KčRovnání ocelových a alu disků pomocí hydraulické rovnačky disků Doruk je určeno pro rovnání geometricky křivých disku, které při jizdě snižují komfort jízdy vozidla přenášením nerovnosti disku ( kmitání ) do nápravy a řízení vozu.  Rovnání disků spolu s optimalizací disku a pneumatiky sníží hmotnost závaží použitého při vyvažování kola, snižují opotřebení funkčních prvků nápravy  a při použití
běžná cena 400,00 Kč
naše cena 300,00 Kč

Rovnání plechových disků


Rovnání disků ALU
rovnání disku
Rovnání disků ALU Rovnání ocelových a alu disků pomocí hydraulické rovnačky disků Doruk je určeno pro rovnání geometricky křivých disku, které při jizdě snižují komfort jízdy vozidla přenášením nerovnosti disku ( kmitání ) do nápravy a řízení vozu.  Rovnání disků spolu s optimalizací disku a pneumatiky sníží hmotnost závaží použitého při vyvažování kola, sníží opotřebení funkčních prvků nápravy  a
naše cena 600,00 Kč

Rovnání disků ALU