Vybavení pneuservisů

Prodej, montáž a servis pneuservisního vybavení Ferdus s.r.o.

Zařizujete nový pneuservis? Hledáte vhodné kvalitní pneuservisní vybavení autodílny za rozumnou cenu se zárukou kvalitního a rychlého servisu ve Vašem pneuservisu? Rádi Vám poradíme a nabídneme spolehlivé pneuservisní stroje značky Ferdus, které montujeme po celé České a Slovenské republice.

Jak víme že jsou kvalitní?

Vybavení značky Ferdus používáme v našich dílnách již od roku 1995 kdy jsme v malé garáži otevřeli náš první pneuservis. O práci v pneuservisu jsme tenkrát mnoho nevěděli, proto jsme navštívili výrobu opravných materíalů pneumatik, kde nás pan ing. Pavel Ferdus důkladně proškolil a uvedl do problematiky přezouvání, lepení, oprav duší a plášťů, díky čemu jsme měli velký náskok před jinými servisy, kteří se v těchto věcech nechtěli dále vzdělávat.  Proto Vám můžeme vřele doporučit spolehlivé robustní zouvačky Ferdus DL 522 s automatickým palcem, rychlé a přesné 3D vyvažovačky CB 76  a spolehlivé dvousloupové zvedáky QSD 3500 s velkou šířkou 250 cm mezi sloupy pro snadné zvednutí dodávek a nových SUV.

Montáže strojů Ferdus ve Vaší dílně.

Zouvačky, vyvažovačky a zvedáky značky Ferdus Vám do Vaší dílny přive servisní technik firmy Ferdus dodávkou, resp. mobilní prodejnou, vybavenou spotřebním materiálem potřebný na přezouvání pneumatik, jakojsou ventily, vyvažovací závaží, opravný materiál pneumatik, který můžete na místě vybrat a koupit.

Pro objednání strojů doporučujeme tento postup:

1 - Pokud potřebujete pomoci s výběrem stroje, volejte pana Ladislava Kůdelu mob. +420 736 764 260

2 - Po objednání a potvrzení objednávky Vám náš servisní technik zavolá a domluví s Vámi termín montáže.
3 - V domluveném termínu stroj přivezeme, pokud jste zvolili platbu dobírkou, proběhne platba, předání dokladů ke stroji a provedeme montáž a zaškolení obsluhy.

4 - Možnost výběru vhodného spotřebního materiálu z mobilní prodejny, viz. platný ceník za naše internetové ceny.