Rovnání disků

Rovnání disků

Rovnání disků je nezbytné pro kvalitní přezutí osobního automobilu a zlepšení komfortu jízdy. Geometricky křivé disky přenášejí svou nerovnost při jízdě do nápravy a řízení, zmenšují životnost funkčních prvků nápravy tj. pneumatiky, tlumičů, čepů a v neposlední řadě snižují komfort jízdy, projevující se kmitáním volantu. Pokud mechanik zjistí geometrickou nerovnost disku, navrhne Vám službu rovnání disku dohodou na určitý termín. Rovnání disku je časově náročné, proto jej neprovádíme na počkání, ale o rovnání disku a hotové opravě Vás budeme informovat. Nejčastěji doporučujeme přivést vozidlo s poškozeným diskem ráno a pokud disk při rovnání není nutné svařovat, odpoledne může být rovnání disku hotovo. Pokud je nutné při rovnání disku disk svařovat, jedná se o opravu, která trvá déle než jeden den. Rovnání disků provádíme na značkových rovnačkách disků světového výrobce DORUK  a těmito stroji vybavujeme pneuservisy v ČR. Stroje přivezeme, nainstalujeme a zaškolíme obsluhu pro manipulaci se strojem.

Rovnání disků

Rovnání disků provádíme jak pro koncové zákazníky, tak i pro pneuservisy  v regionu jížní morava, disky si ve Vašem pneuservisu vyzvedneme, narovnáme a doručíme zpět. Rovnání disků v Brněnské provozovně Propneuservis.cz U Svitavy 2, 618 00 Brno Černovice, průmyslový areál Ekostavby, mob. +420 736 764 260  poškozený disk můžete přivést i do našeho pneuservisu v  Blatnici pod Sv. Ant. mob. +420 736 764 261

Rovnání disků

Cena rovnání disků je v e-shopu uvedena pouze orientačně, konečná cena je stanovena podle časové náročnosti opravy a dalších prací (Lakování, svařování, apd.)

Fotogalerie rovnání disků ZDE.

Řadit podle 
Výrobce 

Rovnání ocelových a alu disků pomocí hydraulické
Rovnání plechových disků
běžná cena 400,00 Kč

naše cena 300,00 Kč



Rovnání disků ALU Rovnání ocelových a alu disků
Rovnání disků ALU

naše cena 600,00 Kč


ROVNÁME :

- PLECHOVÉ DISKY

- ALU DISKY

- ZAJIŠŤUJEME SVAŘOVÁNÍ, LAKOVÁNÍ ALU DISKŮ

- LEŠTĚNÍ LÍMCŮ ALU DISKŮ