PNEUMATIKY

Nové i jeté pneumatiky nabízí pneubazar a pneuservis v Brně a Blatnici

Ační dotované ceny pneumatik jsou platné pouze při přezutí v našich pneuservisech viz. ceník přezutí a oprav. Pokud u nás pneu pouze zakoupíte, platí cena obvyklá.

Díky mnohaleté spolupráci s českým výrobcem opravných materiálů pneumatik a strojního vybavení pneuservisů značky FERDUS Vám můžeme nabídnout perfektní a odborné služby pneuservisu, včetně kódování TPMS ventilů, opatrné přezouvání pneu ať už se jedná o felicii, nebo nové BMW. Než li Váš vůz  v pneuservisu přezujeme, rádi Vám uvaříme kávu, nabídneme posezení a při přezutí celého vozu Vám jako dárek přibalíme praktické elastické rukavice vhodné jak pro výměnu píchlého kola na cestě, tak i na práce na zahradě.

Pozor, před návštěvou našich pneuservisů doporučujeme vždy předem volat mob. 736 764 260 pracujeme pondělí až pátek od 8:00 do 18:00 hodin, ale může se stát, že mechanik jede pro zboží, nebo na výjezd k zákazníkovi atd.  Děkujeme za pochopení.

V našich dílnách naleznete i prostor pro inzerování jetých pneumatik, která Vám například leží doma ladem, proto je neváhejte nabídnout.

V jarní sezóně 2015 Vám přednostně nabízíme nové i velmi dobré mírně jeté pneu značek Barum, Kormorán, Kleber, Sava aj. Tyto jeté pneu kontrolujeme, zda nejsou poškozeny průpichem, či průrazem a zda jsou v dobré kondici, doporučujeme z dobré zkušenosti v montáži těchto jetých pneu na osobní vozy a cenové dostupnosti jetých pneu pro zákazníky. Tyto nové i jeté pneu můžete zakoupit v našem pneuservisu a pneubazaru Ladislav Kůdela www.propneuservis.cz v Blatnici pod Svatým Antonínkem č 131 , nebo si můžete nové i jeté pneu objednat, zakoupit i nechat namontovat výdejním skladu pneuservisu, pneubazaru v Brně, U Svitavy 2, Brno Černovice, průmyslový areál Ekostavby

Nové i jeté pneumatiky nabízí  pneubazar a pneuservis v Brně a Blatnici

Pneu bazar Vám nabízí mírně jeté kontrolované pneu a disky, které můžete zakoupit v našem pneu bazaru www.propneuservis.cz  nebo si pneu objednat a nechat přezout ve výdejním skladu pneuservisu v Brně, U Svitavy 2, Brno Černovice, průmyslový areál Ekostavby

Nové i jeté pneumatiky nabízí pneubazar a pneuservis v Brně a Blatnici

Při výběru pneu doporučujeme zkontrolovat povolený rozměr pneu v technickém průkatu Všeho vozidla, index nosnosti pneu a index povolené rychlosti pneu.

 

Mnoho šťastných kilometrů přeje pneuservis, pneu bazar a autoservis týmu propneuservis.cz

Řadit podle 
Výrobce 

Plášť 4,80/4,00-8 s duší na pracovní kolečko  
Plášť 4,80/4,00-8 s duší na pracovní kolečko HOBBY

naše cena 338,80 Kč


Uvedené ceny pneu jsou s DPH.  cena s DPH. se zobrazí po rozkliknutí zboží.

příjemný  nákup přeje tým propneuservis.cz