Logo
Nevíte si rady?
Po až Pá na objednání
O nás

Pneuservis - Prodej a montáž vybavení autodílen.

Vítejte v pneuservisu a velkoobchodu pro pneuservis a e-obchodu www.propneuservis.cz Zásobování pneuservisů materiálem na opravy pneumatik Ferdus, závažím na disky, ventily aj. s rozvozem pro pneuservisy a autoservisy v Brně, Uh. Hradišti, Zlíně a Kroměříži. Naším cílem je zásobovat Váš pneuservis kvalitním spotřebním materiálem jako jsou opravné knoty, hříbky, opravné radiální vložky plášťů zn. Ferdus, zinkové naklepávací a nalepovací závaží, kvalitní ventily, vulkanizační roztoky Ferdus a další vybavení pro pneuservis

Dále nabízíme rovnání plechových i alu disků na profesionálních rovnačkách disků a vybavení pro pneuservis, které si můžete prohlédnout také v pneuservisu v Blatnici pod Svatým Antonínkem. Námi vybavený pneuservis má plnou záruku rychlého záručního i pozáručního servisu zouvaček a vyvažovaček pneumatik a možnost zakoupení náhradních dílů na tyto stroje pro pneuservis. Navštivte náš vzorkový pneuservis a získejte registraci ve velkoobchodě pro pneuservis.

Provádíme lepení pneu, opravy pneu, přezouvání pneu a vyvažování moto, auto, nákladních i traktorových pneumatik.

Hlavní činností naší společnosti je servis a montáž pneuservisího vybavení Ferdus a zásobování pneuservisů opravným materiálem pneumatik, pneuservis - autoservis a rovnání disků.

 

Služby pro pneuservisy

Otevíráte nový pneuservis? Chcete poradit s vybavením pro pneuservis, zaškolením v problematice oprav průpichů a průrazů pneumatik? Náš technik pro pneuservis k Vám přijede a po nákupu zboží Vám předvede, jak vybavení pro pneuservis používat v praxi, tzn. lepení pneu opravným hříbkem, průpich boku pneumatiky, vysvětlí proč je oprava knotem nevhodná pro profesionální pneuservis atd.

Zásobování pneuservisů

Klademe důraz na rychlost zásobování pneuservisů v Brně, Uh. Hradišti, Zlíně a Kroměříži, dostupnost a kvalitu zboží pro pneuservis spolu s nízkou velkoobchodní cenou a možností konzultace pneuservisního technika v problematice oprav pneumatik a strojů v pneuservisu.

Za tým propneuservis Vám přeje příjemné nakupování Ladislav Kůdela - +420 736 764 260

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za měsíc.
AKTUALITY
KDE NÁS NAJDETE

Blatnice pod Sv. Ant. 131

696 71 Blatnice pod Sv. Ant.

Kontakty
Ladislav Kůdela
Ladislav Kůdela
Po až Pá na objednání
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz