Logo
Nevíte si rady?
Sobota 9 -15 hodin
O nás

Pneuservis - zásobování pneuservisů - svoz a rovnání disků v Brně, Uh. Hradišti, Zlíně a Kroměříži. (aktual

Vítejte v pneuservisu a velkoobchodu pro pneuservis a e-obchodu www.propneuservis.cz Zásobování pneuservisů materiálem na opravy pneumatik Ferdus, závažím na disky, ventily aj. s rozvozem pro pneuservisy a autoservisy v Brně, Uh. Hradišti, Zlíně a Kroměříži. Naším cílem je zásobovat Váš pneuservis kvalitním spotřebním materiálem jako jsou opravné knoty, hříbky, opravné radiální vložky plášťů zn. Ferdus, zinkové naklepávací a nalepovací závaží, kvalitní ventily, vulkanizační roztoky Ferdus a další vybavení pro pneuservis

Dále nabízíme rovnání plechových i alu disků na profesionálních rovnačkách disků a vybavení pro pneuservis, které si můžete prohlédnout také v pneuservisu v Blatnici pod Svatým Antonínkem. Námi vybavený pneuservis má plnou záruku rychlého záručního i pozáručního servisu zouvaček a vyvažovaček pneumatik a možnost zakoupení náhradních dílů na tyto stroje pro pneuservis. Navštivte náš vzorkový pneuservis a získejte registraci ve velkoobchodě pro pneuservis.

Provádíme lepení pneu, opravy pneu, přezouvání pneu a vyvažování moto, auto, nákladních i traktorových pneumatik.

Hlavní činností naší společnosti je servis a montáž pneuservisího vybavení Ferdus a zásobování pneuservisů opravným materiálem pneumatik, pneuservis - autoservis a rovnání disků.

 

Služby pro pneuservisy

Otevíráte nový pneuservis? Chcete poradit s vybavením pro pneuservis, zaškolením v problematice oprav průpichů a průrazů pneumatik? Náš technik pro pneuservis k Vám přijede a po nákupu zboží Vám předvede, jak vybavení pro pneuservis používat v praxi, tzn. lepení pneu opravným hříbkem, průpich boku pneumatiky, vysvětlí proč je oprava knotem nevhodná pro profesionální pneuservis atd.

Zásobování pneuservisů

Klademe důraz na rychlost zásobování pneuservisů v Brně, Uh. Hradišti, Zlíně a Kroměříži, dostupnost a kvalitu zboží pro pneuservis spolu s nízkou velkoobchodní cenou a možností konzultace pneuservisního technika v problematice oprav pneumatik a strojů v pneuservisu.

Za tým propneuservis Vám přeje příjemné nakupování Ladislav Kůdela - +420 736 764 260

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za měsíc.
AKTUALITY
KDE NÁS NAJDETE

Blatnice pod Sv. Ant. 131

696 71 Blatnice pod Sv. Ant.

Kontakty
Ladislav Kůdela
Ladislav Kůdela
Sobota 9 -15 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.